Zbliża się zima, więc pojawiła sie okazja do odwiedzin podopiecznych w Paryżu. Wizyta była finałem zbiórki darów dla schroniska, a także kolejną okazją do zrobienia kilku zdjęć.

10

RELACJA>>>

Miło mi poinformować, że w kolejnym roku moje zdjęcia znów trafiają do kalendarza Fundacji Małych Braci. Tym razem bohaterem jednego kalebdarza jest Bonzo, a w drugim goszą oprócz niego jeszcze Natan, Nora, Szogun, Frugo i Gandi. Wszyscy bohaterowie mieli robione zdjęcia podczas czerwcowej wizyty w schronisku.

kalendarz2020

Zachęcam do zakupu i pomocy bezdomniakom z Paryża!

 

Wakacje to czas, kiedy wiele stworzeń stara się, aby kolejne pokolenia mogły cieszyć się życiem!

fx3 4113 edit

OBEJRZYJ>>>

Piękna pogoda, cudowne okolice, radosne spacery... Zapraszam do zapoznania się z galerią mieszkańców schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu!

18

RELACJA>>>

W związku z rozpoczęciem lata w schronisku Małych Braci w Paryżu trwa wygrzewanie... Zapraszam do zapoznania się z sympatycznym kocim towarzystwem!

14

RELACJA>>>

Czas letni, to piękny czas na fotografię. Przyroda tworzy doskonałe kompozycje, wystarczy wyciągnąć aparat...

fx2 5712 edit.1

OBEJRZYJ>>>

Zamieszkuje niemal całą Europę, środkową Azję i Bliski Wschód. Migruje na duże odległości. Zimuje w Afryce na północ od równika i na Półwyspie Arabskim. Przelatuje do nas od kwietnia do maja i od września do października.

21

OBEJRZYJ>>>

Wszystko stało się zielone i pachnące, lato czeka już w kolejce, fotograficzny piękny czas...

fx2 4685 edit

OBEJRZYJ>>>

Jest podobnej wielkości jak wróbel, jednak w przeciwieństwie do niego posiada bogate ubarwienie. Pełna wiosna pozwala na podglądnięcie go w wykonywaniu codziennych "obowiązków"...

01

OBEJRZYJ>>>

Jak co roku 2 maja na osiedlu Armii Krajowej w Opolu obył się piknik kawalerii. Pokazy musztry, sztuczek, skoków i układ taneczny to tylko część atrakcji, które można było obejrzeć. Zapraszam na częściową relacje tego wydarzenia.

27

RELACJA>>>