Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kalendarz Fundacji Mali Bracia na rok 2019 zawiera zdjęcia mojego autorstwa, zrobione podczas wizyt w schronisku z uczniami WZDZ w Opolu. Zapraszam do zakupu, w ten sposób można pomóc fundacji! Razem możemy wiele.

kalendarz 2019

CZYTAJ CAŁOŚĆ>>>

W sobotę 27 października miał się odbyć "Dog trekking" w schronisku fundacji Małych Braci w Paryżu. Niestety, przez niekorzystne prognozy pogody, impreza została odwołana. Jednak wytrwali się nie poddają, a efekty przedstawiam poniżej!

41

RELACJA>>>

Zapraszam do rozwojowej galerii Opola. W końcu warto jest czasem pokazać gdzie się mieszka...

02

OBEJRZYJ>>>

Zgodnie z obietnicą kolejny raz udaliśmy się do schroniska Fundacji Małych Braci do Paryża. Tym razem pogoda była wspaniała, no i spacery bardzo udane!

07

RELACJA>>>

Podczas odwiedzin w schronisku Małych Braci obowiązkowo odwiedziliśmy kociarnię.

25

RELACJA>>>

30 lipca 2018 na naszych niebach odbywało się niezwykłe widowisko. Najdłuższe zaćmienie księżyca dzięki idealnym warunkom pogodowym można było obserwować, no i fotografować.

10

OBEJRZYJ>>>

28 czerwca udało nam się pojechać do schroniska Fundacji Mali Bracia do Paryża. Pogoda nam nie dopisała, więc galeria będzie rozwojowa, bo z pewnością jeszcze tam trafimy tego lata, ale zapraszam do zapoznania się z podopiecznymi!

07

RELACJA>>>

W dniu 8 czerwca 2018 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Generała Andersa w Opolu bawiło się na balu gimnzjalnym w restauracji Słociak w Opolu. Zapraszam do obejrzenia relacji:

RELACJA>>>

Technika rejestrowania zdjęć panoramicznych pozwala spojrzeć na otaczający nas świat naprawdę szeroko. Połączenie kilku, a czasem kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu zdjęć w jedno pozwala na zarejestrowanie szczegółów szerokiej perspektywy oraz na uwiecznienie choćby tak wspaniałego widoku jak ten z Rusinowej Polany.

 

001 3

 

OBEJRZYJ>>>

Na dwa dni przed majową pełnią nie daje nam spać, zaglądając przez okna do domów...

08

OBEJRZYJ>>>