To jeszcze nie wielki rozkwit, ale już nieśmiało przebijaja się pierwsze objawy wiosny... Juz wkrótce druga malownicza pora roku zagości na zdjęciach...

010.1

OBEJRZYJ>>>

25 lutego 2019 roku odbyła się kolejna edycja konkursu "I know, I can". Tym razem w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu swój show gitarowy mógł zaprezentować Jonatan Koźlik. Zapraszam do obejrzenia relacji:

21

RELACJA>>>

Zaraz po świętach udało się odwiedzić podopiecznych Fundacji Małych Braci. Oprócz dostarczenia im zebranych darów, daliśmy im z Jonatanem i Wiktorią chwile radości na spacerach. Zapraszam do obejrzenia relacji!

08

RELACJA>>>

Okres między świąteczny był idealnym momentem do odwiedzin podopiecznych Fundacji Mali Bracia. Oczywiście jak zawsze pięknie pozowali do zdjęć. Zapraszam do odświeżonej galerii!

01

RELACJA>>>

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kalendarz Fundacji Mali Bracia na rok 2019 zawiera zdjęcia mojego autorstwa, zrobione podczas wizyt w schronisku z uczniami WZDZ w Opolu. Zapraszam do zakupu, w ten sposób można pomóc fundacji! Razem możemy wiele.

kalendarz 2019

CZYTAJ CAŁOŚĆ>>>

W sobotę 27 października miał się odbyć "Dog trekking" w schronisku fundacji Małych Braci w Paryżu. Niestety, przez niekorzystne prognozy pogody, impreza została odwołana. Jednak wytrwali się nie poddają, a efekty przedstawiam poniżej!

41

RELACJA>>>

Zapraszam do rozwojowej galerii Opola. W końcu warto jest czasem pokazać gdzie się mieszka...

02

OBEJRZYJ>>>

Zgodnie z obietnicą kolejny raz udaliśmy się do schroniska Fundacji Małych Braci do Paryża. Tym razem pogoda była wspaniała, no i spacery bardzo udane!

07

RELACJA>>>

Podczas odwiedzin w schronisku Małych Braci obowiązkowo odwiedziliśmy kociarnię.

25

RELACJA>>>

30 lipca 2018 na naszych niebach odbywało się niezwykłe widowisko. Najdłuższe zaćmienie księżyca dzięki idealnym warunkom pogodowym można było obserwować, no i fotografować.

10

OBEJRZYJ>>>